Про нас

Сектор студентської документації (раніше Сектор по роботі зі студентами Відділу кадрів) – структурна одиниця Центру підтримки студентських сервісів. Знаходиться у 104 каб. головного корпусу (вул. Університетська, 1).

У Секторі працюють 5 провідних фахівців, відповідальних за роботу з факультетами:

• Хланта Галина Михайлівна – біологічний, історичний, педагогічної освіти, юридичний;
  • Кудашова Галина Петрівна – економічний, міжнародних відносин, управління фінансами та бізнесу;
  • Замостна Надія Богданівна – геологічний, журналістики, іноземних мов, механіко-математичний, прикладної математики та інформатики, хімічний;
  • Бабій Лариса Сергіївна – географічний, електроніки та комп’ютерних технологій, культури і мистецтв, фізичний, філологічний, філософський;
  • Юлова Наталія Геннадіївна – опрацьовує інформацію з ЄДЕБО та системи “Деканат”, яка необхідна для виготовлення студентських квитків, дипломів та додатків до них європейського зразка з дотриманням вимог Міністерства освіти та науки України; забезпечує внесення наказів у студентських справах в інформаційні системи Університету.